PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA DARIUSZ PARZEŃSKI będąca samodzielną jednostką projektową, powstała w roku 2007, na bazie doświadczeń zdobytych w wyniku 12 letniej współpracy z ostrowskim Biurem Projektów Budownictwa DOMPROJEKT, z którym to biurem współpracę kontynuuje.

Właścicielem i założycielem PRACOWNI jest nie tylko uprawniony architekt (nr uprawnień 182/00/DUW), ale i wieloletni koszykarz, wielokrotny Mistrz Polski i reprezentant Polski – Dariusz Parzeński. Solidność i konsekwencja w działaniu oraz rzetelność i umiejętności współpracy w zespole wielokrotnie prowadziły popularnego ‘Parzyka’ do osiągania sukcesów sportowych, teraz cechy te wykorzystuje w trakcie złożonych procesów projektowych, w kontaktach z klientami, inwestorami i wykonawcami.

PRACOWNIA zajmuje się projektowaniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, obiektów przemysłowych. Dariusz specjalizuje się również w projektowaniu i aranżacji wnętrz wspólnie z żoną Agatą, filologiem anglistą, językoznawcą, której drugą pasją są wnętrza. Agata z powodzeniem realizuje swoje pomysły, inspirując się swoimi zainteresowaniami w obszarze kulturoznawstwa i sztuki. Realizacje cechuje prostota i czystość formy, dbałość o detal, a stosowane środki wyrazu potrafią zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Zakres działalności

PRACOWNIA przygotowuje kompleksowe opracowania projektowe obiektów nowych, projektowanych od podstaw, jak i adaptacji i modernizacji budynków już istniejących, działając w zakresie:

architektury

konstrukcji

instalacji (elektrycznych, sanitarnych, drogowych i innych)

Wykonujemy:

projekty koncepcyjne

projekty budowlane

projekty wykonawcze

projekty branżowe

projekty technologiczne

projekty architektury wnętrz

tel. 603 137 637
tel. 609 800 909

pracownia@parzenski.pl
a_projekt2013@wp.pl

Grawerska 12,
63-400 Ostrów Wielkopolski